Apie mus

UAB Mavis – komanda, turinti ilgametę patirtį prekybos cheminėmis medžiagomis srityje. Šiandien mes sėkmingai bendradarbiaujame su partneriais iš daugybės pasaulio šalių. Tai atveria mums aibę galimybių, tarp jų ir tiesioginis cheminių medžiagų pirkimas iš kitų šalių gamintojų. Tai leidžia Mavis komandai būti nepriklausomai nuo tarpininkų ir nevaržomai siekti vis geresnės produkcijos kokybės .

Turime platų produkcijos asortimentą, todėl savo paslaugas siūlome labai įvairioms pramonės šakoms:

  • Pramonines chemijos gamybai
  • Žaliavos žemes ūkiui
  • Maisto pramonei
  • Farmacijos
  • Reagentai laboratorijoms
  • Chemija mikroelektronikos pramonei

Jau šiandien mes dalyvaujame įvairių šalių rinkose, tiekdami produkciją bei paslaugas Baltijos šalims, Rytų Europos šalims, NVS, o taip pat buvusios Tarybų Sąjungos šalims.

Nuo 2007 metų esame Lietuvos chemijos pramonės įmonių asociacijos (www.chemija.lt) nariais

UAB Mavis komanda yra įsikūrusi Lietuvos sostinėje Vilniuje, strategiškai patogioje vietoje šalia pagrindinių tarptautinių kelių.

Esame ištikimi verslo partneriai, todėl turime klientų bei tiekejų , su kuriais sėkmingai bendradarbiaujame jau daugelį metų. Tai leidžia mums drąsiai žengti į priekį, stiprinant bei plečiant įmonės veiklą ir užtikrintai garantuoti produktų / paslaugų kokybę.

Vienas svarbių mūsų sėkmės aspektų – gerai išvystyta logistikos sistema.

Verta atkreipti dėmesį, kad mes tiekiame labai aukšto švarumo chemines medžiagas, reikalingas įvairiems specifiniams gamybos ciklams.

UAB Mavis – Jūsų patikimas verslo partneris!